×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آغاز تعمیرات فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان/ رفاه برای اقشار کم درآمد رقم می خورد

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز تعمیرات فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان (تک سما) به منظور رفاه حال همکاران و کمک به اقشار کم درامد و آسیب پذیر شاغل در این مجموعه و شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم، عباس رنجبری ضمن تشکر از مساعدت و همکاری تیم جدید مدیریتی سازمان منطقه آزاد قشم به منظورراه اندازی این مجموعه، بیان کرد: قطعا این مساعدت ها از چشم بینای مردم بابصیرت قشم دورنخواهد ماند و شعارهای دولت مردمی، در قشم به عمل تبدیل می شود.

وی با بیان اینکه این سوله پس از بازسازی، به فروشگاه شرکت تعاونی کارکنان (تک سما) تبدیل خواهد شد، اضافه کرد: تمامی پاکبانان، سبزبانان، نیروهای خدماتی، انتظامات و دیگر کارکنان این شرکت و مردم می توانند از خدمات آن استفاده کنند.

این عضو هیات مدیره، با بیان اینکه سوله «تک سما» از محل مطالبات این شرکت در سال ۹۷ به مبلغ ۶۸ میلیارد ریال خریداری و سند آن به نام شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم صادر شده است، گفت: استفاده از ظرفیت رفاهی ایجاد شده با توجه به کارکرد تعاونی مصرفی این شرکت ضروری است.

وی هزینه بازسازی این پروژه را ۲۵ میلیارد ریال برآورد کرد و افزود: تعمیر سقف و استحکام بخشی آن از جمله برنامه هایی است که پیش بینی شده تا پایان خردادماه ۱۴۰۱ انجام شده و به بهره برداری برسد.

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم اظهار امیدواری کرد این فروشگاه علاوه بر کمک به کنترل قیمت ها و یاری به اقشار آسیب پذیر جامعه، بتواند ضمن ایجاد خرید به صورت کالاکارت برای تمامی ۷۰۰ پاکبان و سبزبان، هزار سهامدار و افزون بر هزار حقوق بگیر دیگر این شرکت، تکریم و رفاه را به این کارکنان خدوم به ارمغان آورد.

وی گفت: با اتمام مراحل بازسازی، اقدامات لازم به منظور خرید تجهیزات فروشگاهی و ماشین آلات مورد نیاز، قفسه های خرید، سیستم های رایانه ای و سرمایشی و نگهداری اغذیه آغاز خواد شد.

شرکت تعاونی کارکنالن سازمان منطقه آزاد قشم دارای ۷۰۰ نیروی خدمات شهری، فضای سبز و تاسیسات، یکهزار سهامدار و حدود یکهزار حقوق بگیر است که بزرگترین مجموعه تعاونی کارآفرین استان است و تاکنون چندین بار عنوان تعاونی برتر استان و کارفرمای نمونه برتر کشور را نیز کسب کرده است.