×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Monday, 29 May , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
برگزاری آیین تجلیل از بازنشستگان تحت پوشش شرکت تعاونی کارکنان/ بیمه تکمیلی بازنشستگان برقرار می شود

آیین تجلیل از نخستین گروه بازنشستگان زیرپوشش شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم با حضور تنی چند از بازنشستگان این مجموعه، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این شرکت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم با توجه به شرایط کرونا و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، نخستین گروه از بازنشستگان سال ۹۹ با رعایت پروژه های بهداشتی و با حضور در دفتر شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم تجلیل شدند.
رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: بازنشستگان، سرمایه های های هر سازمان محسوب می‌شوند و باید به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.
سعید بنی عامریان با بیان اینکه با تفاهمات انجام شده از این پس همکاران محترم بازنشسته می توانند به صورت اختیاری و با پرداخت یک میلیون ریال به ازای هر نفر به صورت ماهیانه از مزایای بیمه تکمیلی (ایران(معین)) بهره مند شوند.
وی ادامه داد: بازنشستگانی که سهامدار شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم بوده اند، همچنان سهامدار باقی خواهد ماند و از مزایای سهامداران بهره خواهند برد.
مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم نیز در این نشست بازنشستگان را عصاره تلاش و کار و پشتکار دانست و بر ضرورت توجه به این قشر زحمتکش تاکید کرد.
وی اظهار داشت: با تدابیر انجام شده هیات مدیره، فروش اقساطی و خدمات ضمانت بانکی برای بازنشستگان همچنان برقرار خواهد بود.
گفتنی است در این آیین از ۵ تن از بازنشستگان سال ۹۹ تجلیل شد و در مراحل بعدی نیز از مابقی بازنشستگان سال ۹۹ تجلیل به عمل خواهد آمد.

شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم

www.coqfa.ir

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.