×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۲۹ اسفند , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Monday, 20 March , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
مطب پزشکی، زنان و اصفال شرکت تعاونی کارکنان رسما آغاز به کار کرد

مطب پزشکی عمومی زنان و اطفال شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم به صورت دو شیفت صبح و عصر آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم مدیرعامل این شرکت در آیین افتتاح رسمی مطب پزشکی بیان داشت: با توجه به نیازهای متعدد همکاران سازمان منطقه آزاد قشم و حقوق بگیران شرکت، این مجموعه از پارسال فعالیت آزمایشی خود را آغاز و با توسعه بخش‌ها نیروها و همچنین ساعات فعالیت، از خرداد ماه آماده ارائه خدمات هر چه بیشتر می باشد.
عباس رنجبری با بیان اینکه این مطب با حضور دکتر شهروز سیفی از پزشکان مجرب درمانگاه دارا در قشم فعالیت دارد، افزود: امیدواریم با حضور همکاران و استفاده مطلوب از این ظرفیت، شاهد ارائه خدمات مطلوب با کمترین هزینه برای کارکنان و خانواده ایشان باشیم.
وی اظهار امیدواری کرد که در صورت استقبال همکاران، امکان عقد قرارداد به بیمه های تکمیلی نیز فراهم می باشد تا دیگر تنها با پرداخت حق فرانشیز بیمه تکمیلی، پرداخت با حداقل هزینه و بوروکراسی اداری انجام شود.
وی همچنین گفت: با توجه به نیاز انجام آزمایش های بدو استخدام و حضور پزشک معتمد، حضور این مرکز، نقش قابل ملاحظه ای در کاهش مشکلات دارد.
پزشک معتمد و مسئول کلینیک تکسما گفت: در این مرکز خدمات گوناگونی چون جراحی های سرپایی، پانسمان، سرم تراپی، تست قتد خون، انجام بخیه، ویزیت بیماران، تزریقات، پانسمان، برداشتن زگیل و میخچه، ختنه، سوراخ کردن گوش، مراقبت های قبل از بارداری، تست پاپ اسمیر و شنیدن صدای قلب بچه انجام می شود.
دکتر شهروز سیفی بیان داشت: با هماهنگی انجام شده، یک ماما روزهای دوشنبه و چهار شنبه از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۷ تا ۲۱ در این مرکز فعالیت خواهد کرد که در صورت نیاز و استقبال، به صورت روزانه برقرار خواهد شد.
وی با بیان اینکه این مرکز آماده عقد قرارداد با کلیه بیمه هاست، اضافه کرد: این مرکز برای همکاران و در شیفت صبح رایگان و برای شیفت عصر با ۵۰ درصد تخفیف فعالیت می کند و عموم شهروندان نیز می توانند از خدمات این مرکز استفاده کنند و شماره تلفن ۰۹۱۱۱۱۴۰۱۰۵ نیز به منظور دریافت نوبت تلفنی در نظر گرفته شوه و به زودی امکان دریافت نوبت الکترونیکی از طریق اپلیکیشن تکسما فراهم می شود.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.