×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

واحد مشاوره ای کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم راه اندازی شد

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم گفت: واحد مشاوره ای ثابت به منظور بهره گیری کارکنان و خانواده ایشان در مجموعه بهداشتی- درمانی این شرکت راه اندازی شد.
به گزارش روابط عمومی تکسما، عباس رنجبری با بیان اینکه افزایش خدمات سلامتی و رفاهی به کارکنان می تواند نقش بسزایی در بازدهی کاری و کاهش آسیب های ناشی از مشکلات مختلف فردی و اجتماعی داشته باشد، افزود: با ایجاد این مرکز در صددیم مشکلات فردی، شغلی و خانوادگی را کاهش داده و نقشی ترمیم در روابط خانوادگی داشته باشیم.
مشاور واحد خدمات مشاوره ای تکسما نیز گفت: بررسی سازمان یافته پرسنل و سلامت روان آنان، کاهش آسیب های ناشی از کار و خانوادگی، کاهش استرس ها و توانایی برای مواجهه با مشکلات مختلف اجتماعی و شخصی از جمله برنامه های در دست اقدام این واحد است.
سمیرا توکلی با بیان اینکه سلامت روان نیز در کنار سلامت جسم می تواند متضمن آینده ای روشن برای تمامی افراد یک جامعه باشد، افزود: در صورتی که آموزش های صحیح به افراد در مواجهه با رویدادها و اتفاقات روزمره داده شود، از بسیاری از مشکلات بعدی جلوگیری بعمل خواهد آمد.
وی با بیان اینکه حل بحران های مختلف روحی و روانی می تواند موجب تحکیم بنیان خانواده ها شود، اضافه کرد: مشاوره ها در این واحد در بخش های اعتیاد، زوجین، کودک، افسردگی، استرس و … با رعایت اصل رازداری و امانتداری برای کلیه کارکنان به صورت رایگان انجام خواهد شد.
به گزارش تکسما، این واحد همه روزه از ساعت ۹ تا۱۳ در طبقه زیرین واحد مالی- اداری تکسما واقع در قشم- میدان شهدای گمنام-پذیرای عموم است.