×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

کارآفرین و تعاونگر نمونه استانی و کشوری در انتظار وام ۱۰۰ میلیارد ریالی

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم (تکسما) گفت: این شرکت به عنوان کارآفرین، کارفرما و تعاونگر نمونه استانی و کشوری، مدت ۴ سال است در انتظار وام ۱۰۰میلیارد ریالی به منظور توسعه و اشتغالزایی است.
به گزارش روابط عمومی تکسما، عباس رنجبری در دیدار با مسئولان و مشاوران بانک توسعه تعاون بیان کرد: این شرکت با توجه به ماهیت تعاونی مصرف برای کارکنان و ظرفیت ۱۵۰۰ نیروی خدمات شهری، فضای سبز و همچنین نیروهای طرف قرارداد به عنوان تامین منابع انسانی، نیاز به توسعه و ارزش آفرینی دارد.
وی با بیان اینکه برای اشتغالزایی، ثروت آفرینی و استفاده از ظرفیت های ایجاد شده، می توان با اعطای تسهیلات، بنگاه های اقتصادی را رونق داد، افزود: از بانک های کشوری و خصوصا توسعه تعاون با توجه به قرابت نام آن و اهداف ایجاد این بانک، انتظار می رود یاریگر بخش های تعاون محور باشند.
مدیرعامل تکسما اظهار کرد: با توجه به افزایش زمینه های فعالیت شرکت، افزایش عمر ماشین آلات خدماتی و لزوم نوسازی و بازسازی به منظور تجهیز و توسعه بخش های مختلف فضای سبز، خدمات شهری، عمرانی و تاسیسات، لزوم تسریع در ارائه تسهیلات خصوصا مشتریان خاص به شدت احساس می شود.
وی همچنین بر لزوم ایفای تعدات بانک برای ایجاد حساب های جدید تاکید کرد و افزود: همکاری مشتری و بانک باید دوسویه باشد تا در این بین، هر دوطرف بتوانند از ظرفیت یکدیگر استفاده کنند.
شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم ۲۰ مهر ۱۳۹۱ با موضوع مصرفی با ۹۱۰ سهم اولیه آغاز به کار کرد و هم اکنون ۷۰۰ نفر پرسنل دارد و ضمن داشتن بیش از هزار سهامدار، حدود ۸۰۰ نفر نیز حقوق بگیر دارد.