×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

کارگاه آموزشی خانواده، اعتیاد و آسیب های اجتماعی برگزار می شود

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری کارگاه آموزشی خانواده، اعتیاد و آسیب های اجتماعی برای کارکنان خدمات شهری قشم خبر داد.
به گزارش روابط عمومی تکسما، عباس رنجبری بیان کرد: این کارگاه به منظور ارائه راهکارهای علمی و عملی در مواجهه با آسیب های اجتماعی خصوصا اعتیاد و معضلات خانوادگی و جلوگیری از ایجاد بحران های خانوادگی در بین خانواده این قشر زحمتکش جامعه برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این کارگاه با همت واحد مشاوره تکسما برگزار می شود، افزود: با هماهنگی انجام شده با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، این کارگاه روز سه شنبه ۳ آبان از ساعت ۱۰ و ۳۰ تا ۱۱ و ۳۰ دقیقه در تالار آیینه برگزار خواهد شد.
رنجبری با بیان اینکه مشاور روانشناسی تکسما سرکار خانم توکلی در این دوره حضور خواهند داشت، اضافه کرد: برای سایر بخش های تکسما در دوره های بعدی نیز کارگاه های مشابه برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: در دوره های تکمیلی و در صورت استقبال همکاران، سعی خواهد شد با برگزاری دوره ها با حضور خانواده های کارکنان، معضلات این قشر به صورت ریشه ای تر مورد بررسی و چاره جویی قرار گیرد.
لازم به ذکر است واحد مشاوره تکسما همه روزه از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۳ در طبقه زیرین واحد مالی اداری شرکت تعاونی کارکنان واقع در قشم- میدان شهدای گمنام، پذیرای کارکنان و خانواده ایشان است.