×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۲۹ اسفند , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Monday, 20 March , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
کسب ۶ ایزو به منظور افزایش رضایتمندی و بهره وری شرکت تعاونی کارکنان

مدیر عامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم از کسب ۶ ایزو ۱۰۰۰۲، ۱۰۰۰۴، ۱۴۰۰۱،۴۵۰۰۱، ۹۰۰۱ و HSEMS خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم، عباس رنجبری با بیان اینکه ایزو ۹۰۰۰۱ استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ، ایزو HSEMS استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ، ایزو  ۱۴۰۰۱  استاندارد سیستم مدیریت زیست محیطی، ایزو۱۰۰۰۲  استاندارد سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتری  و ایزو ۱۰۰۰۴ استاندارد سیستم مدیریت سنجش رضایت مشتری با کسب این ایزوها، پیشبرد اهداف شرکت در مسیر خط مشی و نظام نامه و همچنین حذف بروکراسی، دوباره کاری ها باز می شود، افزود: ایجاد چنین بسترهایی می تواند به حصول نتیجه بهتر در زمینه های مختلف و افزایش رضایتمندی ارباب رجوعان و صاحبان سهام منتج شود.

وی اظهار داشت: ارتقای سطح مهارت و کارایی کارکنان، افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، بهره گیری مناسب از منابع جهت افزایش دقت و صحت، تامین و بهبود زیرساخت ها جهت افزایش کیفیت و بهبود مداوم فعالیت های شرکت از مهمترین اهداف اجرای ایزو است.

رنجبری ادامه داد: شرکت تعاونی کارکنان با توجه به نیاز خود در فراهم آوردن مداوم خدماتی که الزامات مشتری و الزامات قانونی مقتضی را براورده سازد، این استاندارد بین المللی را مد نظر قرار داده است. و سعی بر آن دارد تا میزان رضایت مشتری را از طریق کاربری موثر سیستم افزایش دهد.

شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۱ به شماره ۳۵۹۹ و شناسه ملی ۱۴۰۰۲۸۹۵۸۵۱ به ثبت رسیده و هم اکنون بیش از ۷۰۰ نیروی کار در بخش های خدمات شهری، فضای سبز و تاسیسات دارد و افزون بر یکهزار نفر در این شرکت تعاونی که بزرگترین شرکت تعاونی استان هرمزگان است سهامدار هستند.

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.