×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : دوشنبه, ۲۹ اسفند , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Monday, 20 March , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
🛑 حذف و اضافه بیمه تکمیلی/ اطلاعیه شماره ۰۰۹- ۱۴۰۱ 🛑

🔷 به اطلاع همکاران محترم سازمان منطقه آزاد قشم( خدمات، انتظامات، کارپذیر، فرهنگ و ارشاد اسلامی، بیمارستان خلیج فارس (جی جیان)، ژئوپارک و حجمی-اداری) می رساند، شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم، اقدام به انعقاد قرارداد با بیمه تکمیلی ایران کرده است؛ لذا از همکاران ارجمندی که قصد تصحیح یا حذف یا اضافه افراد جدید در لیست بیمه تکمیلی خود را دارند، درخواست می شود حداکثر تا پایان روز ۳۱ فروردین ماه، کتبا درخواست خود را به شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم ارائه دهند.

🔻 توضیحات:
🔹 هزینه بیمه تکمیلی برای هر فرد ماهیانه ۶۳۰ هزار ریال معادل ۶۳ هزار تومان می باشد. (هزینه برای یک خانواده ۴ نفره، ماهیانه ۲ میلیون و ۵۲۰ هزار ریال معادل ۲۵۲ هزار تومان می باشد.
🔹 افرادی که در یکسال گذشته جمعیت خانوار آنها تغییر کرده (متاهل یا فرزندار شده اند، فوتی داشته اند، سن فرزند ذکور (پسر) آنها بیش از ۲۲ سال شده یا فرزند اناث (دختر) آنها ازدواج کرده است، متقاضیان افزودن اسامی پدر و مادر به لیست بیمه تکمیلی، متقاضیان جدید بیمه تکمیلی و آن دسته از افرادی که به هر دلیل تمایلی به استفاده از بیمه تکمیلی در سال جاری ندارند، می بایست ظرف مدت یاد شده با مراجعه به دفتر شرکت تعاونی کارکنان، درخواست کتبی خود را تحویل دهند.
🔹 فرزندان پسر متقاضی بیمه تکمیلی که سن آنها ۱۸ تا ۲۲ سال و دانشجو و تحت تکفل هستند، می بایست کپی صفحه سمت چپ دفتر چه بیمه، کارت ملی و صفحه اول شناسنامه خود را تحویل دفتر دهند.
🔹 بیمه تکمیلی شامل خواهر و برادر فرد شاغل نمی شود.
🔹 بیمه تکمیلی شامل شرکت های تابعه سازمان نمی شود.
🔹 هزینه کلی بیمه تکمیلی ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال برای هر نفر است که ۷۰ درصد مبلغ توسط کارفرما پرداخت و تنها ۳۰ درصد آن توسط کارکنان پرداخت می شود.
🔹 گفتنی است افزایش هزینه های دندانپزشکی تا ۹۰میلیون ریال، هزینه های طبی و جراحی و …. تا ۱ میلیارد ریال و خرید عینک تا ۲۰ میلیون ریال از جمله موارد افزایش یافته در تعهدات جدید بیمه ای است.

🔹 لیست تعهدات بیمه ایران پیوست می باشد.