×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

بلندترین بالابر جزیره قشم در دستان شرکت تعاونی کارکنان/ به دوردست ها می رسیم/ صرفه جویی ۵ میلیاردی با خرید ۱۸ میلیاردی

با خرید یکی از بالابر های بلند در جزیره قشم به طول ۱۸ متر و با اعتباری بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال توسط شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم، عملا راه برای گسترش فعالیت ها و درامدزایی باز شد.
مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم با بیان اینکه این بالابر پایه تلسکوپی P.6111 با شاسی ایسوزو، یکی از مدرنترین تجهیزات بالابر موجود در جزیره است که با ظرفیت سنجی پروژه های در دست اقدام فضای سبز، خدمات شهری و تاسیسات و همچنین نیازهای بخش های خصوصی و مجتمع های تجاری این شهرستان خریداری شده است.
عباس رنجبری با بیان اینکه با خرید این وسیله، سالانه ۵ میلیارد ریال درامد عاید شرکت تعاونی کارکنان خواهد شد، از صرفه جویی و ایجاد ارزش افزوده خرید تجهیزات و دارایی های ثابت گفت و افزود: با توجه به بروز حادثه برای یکی از دستگاه های پرس در سال گذشته و با اقدام بموقع هیات مدیره، علاوه بر جلوگیری از ازمیان رفتن ارزش دارایی ها، بر کارایی و تنوع تجهیزات خدمات شهری و فضای سبز افزوده شد.
وی اظهار امیدواری کرد با استفاده از این دستگاه بتوان ضمن کمک به افزایش نقدینگی در مجموعه، صاحبان سهام را نیز از مزایا و سود بیشتری برخوردار کرد و این شرکت نیز بتوانند در مسیر توسعه ای، گام های محکمتری برای رفع نیازهای مختلف جزیره بردارد.
لازم به ذکر است شاسی این بالابر با توان ۶ تُن، حداکثر دسترسی جانبی این بالابر ۹ و نیم متر، وزن تجهیزات نصب شده۲ و هشت دهم تن، تعداد جک های ثابت کننده ۴ عدد، گردش بوم ۳۴۰ درجه و جنس سبد از عایق فایبرگلاس در ابعاد ۱۱۰۰*۸۵۰*۱۱۰۰ میلیمتر است که ظرفیت ۲۰۰ کیلوگرم را دارد و نحوه تعادل این سبد، هیدرولیکی است.
همچنین یادآور می شود هزینه خرید این بالابر و شاسی به قیمت روز ۲۷ میلیارد ریال است.
شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۱ به شماره ۳۵۹۹ و شناسه ملی ۱۴۰۰۲۸۹۵۸۵۱ به ثبت رسیده و هم اکنون بیش از ۷۰۰ نیروی کار در بخش های خدمات شهری، فضای سبز و تاسیسات دارد و افزون بر یکهزار نفر در این شرکت تعاونی که بزرگترین شرکت تعاونی استان هرمزکان است سهامدار هستند.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.